RU ENG
-->

Про асоціацію

Сутність, місія та завдання

Асоціація професіоналів з управління персоналом HRFORUM — це загальноукраїнська платформа для об’єднання професіоналів з управління персоналом, створена для підвищення цінності та конкурентоспроможності професії HR в Україні. Будучи організацією некомерційного типу, ми існуємо для того, щоб захищати, розвивати та зміцнювати HR-напрямок в Україні, таким чином, підвищуючи наші конкурентні можливості в світі.

Приєднайтесь до Асоціації HRFORUM

На сьогоднішній день, HRFORUM – це єдина діюча асоціація HR в Україні, що має на меті залучити до своєї діяльності представників HR-сфери всієї країни. Приєднавшись до нас, Ви отримаєте можливість не лише долучатися до основних подій, обговорень та досліджень напрямку, але й спільно творити майбутнє HR в Україні, незалежно від міста чи галузі, в якій працюєте. Наш підхід полягає, насамперед, у формуванні відкритого постійного діалогу з представниками HR-ринку, бізнес-елітою, державними органами та міжнародними організаціями щодо створення додаткової цінності HR в Україні.

Анкета індивідуального члена асоціації

Індивідуальним Членом асоціації може стати спеціаліст, прямо чи опосередковано пов’язаний з HR-cферою, який бажає розвиватись та розвивати напрям управління персоналом в Україні, розділяє погляди та цінності асоціації, а також прагне зробити свій інтелектуальний внесок у розвиток професії.
Чотири простих кроки для долучення:

  1. Заповнити анкету учасника асоціації.
  2. Додати рекомендації від 2 учасників асоціації. Ви можете звернутися за рекомендаціями до офісу Асоціації
  3. Оплати річний внесок у розмірі 3 200 гривень на рік.
  4. Отримати бланк заяви учасника асоціації та надіслати заповнену заяву учасника на офіційну адресу office@hrforum.ua.
 1. Ім’я*

  Прізвище*

  По-батькові*

  Місто*

  Телефон* (мобільний)

  Дата народження*

  Email*

  Назва компанії*

  Посада*

  Чи маєте Ви міжнародний сертифікат?
  SHRM-SCPSHRM-CPCIPDHRCIНе маю

 

3.200 грн. «Річне членство в Асоціації» 

Приєднайтесь до найбільшої спільноти професіоналів HR в Україні

В умовах глобалізації та мінливості бізнесу, важливими є наша гнучкість, здатність змінюватися та адаптуватися до нових умов, які диктує нам ринок. Сьогодні HR-спеціалістам недостатньо просто “добре робити свою роботу”, а потрібно постійно вдосконалюватись, “тримати руку на пульсі” та навчатися міжнародним практикам.

У разі виникнення додаткових запитань, будь ласка, звертайтеся до нас за телефоном (044) 355-57-32

При бажанні оформити корпоративне членство, будь ласка, пишіть нам за адресою: office@hrforum.ua  або телефонуйте за номером (044) 355-57-32.