RU ENG
-->

HR-сертифікація

 

 

Дорогие друзья!

Подать заявку на участие в профессиональной сертификационной программе SHRM-CP & SHRM-SCP можно написав по адресу ek@hrforum.ua  и позвонив по номеру +38 (067) 487-75-95

Увидеть и услышать ваших коллег — студентов SHRM в Украине, HR-профессионалов из компаний  ArcelorMittal, lifecellМХП, METRO C&C, Watsons, Shell, Luxoft, GlobalLogic, Kuehne+Nagel  и других,  вы сможете в этих роликах:

ВНИМАНИЕ! Cтоимость программы включает в себя учебные материалы, доступ к он-лайн системе SHRM на срок 18 месяцев, участие в 3-дневном интенсиве по подготовке к экзамену, стоимость экзамена и годовое членство в The Society for Human Resource Management, составляет 2.585 USD*.

* 2.985 USD для юридических лиц, без учета НДС 20% или налога ФОП 5% . Контрагентом программы со стороны Ассоциации  в этом случае выступает тренинговый партнер Ассоциации ООО «ФОКС ЭНД ВОЛФ ЮКРЕЙН» (Киев, Украина).

Как правило, обучение и сдача экзаменов занимает 3-6 месяцев. Мы поможем вам составить индивидуальный план подготовки и пройти сертификацию SHRM-CP & SHRM-SCP в Украине.
Ближайший 3-дневный интенсив, который является частью программы по подготовке к сертификации, мы проводим в Киеве 23-24-25 ноября 2017 года.

Нижче — деякі запитання та відповіді, стосовно сертификації:

 1. Що містить у собі процес отримання сертифікації?
  Сертифікація – це комплекс дій, що складається з подання заявки на сертифікаційний екзамен, отримання доступу до учбових матеріалів, проходження навчання (самостійно, впродовж навчального курсу з інструктором та/або короткого інтенсивного тренінгу), проходження on-line тестування та отримання офіційного сертифікату.
 2. Чому ми обираємо сертифікації SHRM-CP та SHRM-SCP, що розроблені SHRM?
  На сьогодні, це сама сучасна система навчання та сертифікації HR-професіоналів у світі. Протягом 2013-2014 років команда HRFORUM провела кропітку та об’ємну роботу з вивчення та вибору найкращої системи для нашої HR-спільноти. Ми прийшли до висновку, що комплекс знань, що базується на практичному досвіді, та отримується протягом навчання та підготовки до сертифікації, відповідає викликам сьогодення та найближчого майбутнього. «Мовою SHRM» спілкуються ваші колеги в усьому світі.
  Більш детально
 3. Які переваги надає сертифікація?
  Ви стаєте фахівцем, що визнаний глобальним світом. На одному рівні з вами, відтепер, професіонали з провідних компаній США та світу. Статус SHRM-CP та SHRM-SCP — це підтвердження вашого професійного рівня поза межами однієї індустрії та кордонами однієї країни. З великою вірогідністю, ваш майбутній керівник на глобальному рівні теж належить до спільноти SHRM та є сертифікованим HR-менеджером.
  Більш детально
 4. Як отримати та підтверджувати сертифікацію?
  Вивчити матеріали та скласти іспит
  З подальшою ре-сертифікацією кожні три роки.
 5. Що надає партнерство SHRM та HRFORUM для українських HR-професіоналів?
  Відтепер, задля підготовки до іспитів, отримання учбових матеріалів, порад та допомоги при реєстрації та спілкуванні з підрозділами SHRM, ви звертаєтесь до локального офіційного провайдера — до Асоціації HRFORUM. Команда HRFORUM вже другий рік співпрацює з командою SHRM, щоб надати українським колегам зручний та миттєвий доступ до однієї з найбільших баз знань з HR-менеджменту.
 6. В кого запросити додаткову інформацію?
  Свої заявки на навчання, запитання чи запити на додаткову інформацію висилайте на адресу координатора програми SHRM в Україні  Катерини Ковалевської: ek@hrforum.ua
 7. Коли слід приймати рішення?
  Не слід зволікати. Іспити для сертифікації проходять двічі на рік. Нижче наведений розклад з позначеними датами та датами реєстрації на іспит та його терміну. Навчання та підготовка забере щонайменше 2-3 місяці. Можливо, вам знадобиться відвідування тривалої підготовчої програми або короткого інтенсивного тренінгу, які проводить у Києві HRFORUM спільно з SHRM.
 8. Яка мова навчання та іспитів?
  Виключно англійська.
 9. Розклад екзаменів

Більше запитань та відповідей

 

Корисні посилання:

Завантажити CERTIFICATION HANDBOOK

Завантажити «SHRM Body of Competency and Knowledge»

Навчальні модулі у матеріалах