RU ENG
-->

Про асоціацію

Сутність, місія та завдання

Асоціація професіоналів з управління персоналом HRFORUM — це загальноукраїнська платформа для об’єднання професіоналів з управління персоналом, створена для підвищення цінності та конкурентоспроможності професії HR в Україні. Будучи організацією некомерційного типу, ми існуємо для того, щоб захищати, розвивати та зміцнювати HR-напрямок в Україні, таким чином, підвищуючи наші конкурентні можливості в світі.

До завдань, які ставить перед собою асоціація належать:

 • популяризація HR-професії та донесення стратегічної ролі напрямку;
 • cтворення платформи для обміну досвідом і висвітлення основних подій на ринку HR в Україні та світі;
 • розвиток професійної компетенції HR-фахівців, шляхом навчання та сертифікації;
 • консолідація зусиль бізнесу, HR-спільноти, державних органів та громадських організацій для вирішення актуальних питань в сфері HR;
 • проведення високоякісних досліджень ринку, що дозволять відслідковувати тенденції та формувати якісні практики управління персоналом в організаціях;
 • налагодження міжнародної співпраці та донесення світових практик в сфері управління персоналом; формування позитивного іміджу HR України.

Приєднайтесь до Асоціації HRFORUM

На сьогоднішній день, HRFORUM – це єдина діюча асоціація HR в Україні, що має на меті залучити до своєї діяльності представників HR-сфери всієї країни. Приєднавшись до нас, Ви отримаєте можливість не лише долучатися до основних подій, обговорень та досліджень напрямку, але й спільно творити майбутнє HR в Україні, незалежно від міста чи галузі, в якій працюєте. Наш підхід полягає, насамперед, у формуванні відкритого постійного діалогу з представниками HR-ринку, бізнес-елітою, державними органами та міжнародними організаціями щодо створення додаткової цінності HR в Україні.

Анкета індивідуального члена асоціації

Індивідуальним Членом асоціації може стати спеціаліст, прямо чи опосередковано пов’язаний з HR-cферою, який бажає розвиватись та розвивати напрям управління персоналом в Україні, розділяє погляди та цінності асоціації, а також прагне зробити свій інтелектуальний внесок у розвиток професії. Три прості кроки для долучення:

  1. Заповнити анкету Індивідуального Члена асоціації та  оплати річний внесок у розмірі 3 200 гривень на рік.
  2. Отримати листа-підтвердження членства та бланк заяви Члена асоціації.
  3. Надіслати заяву Індивідуального Члена асоціації на офіційну адресу асоціації та сплатити благодійний внесок.

При бажанні оформити корпоративне членство, будь ласка, пишіть нам за адресою: office@hrforum.ua  або телефонуйте за номером (044) 355-57-32.

Ім’я*

Прізвище*

По-батькові*

Місто*

Телефон* (мобільний)

Дата народження*

Email*

Назва компанії*

Посада*

Чи маєте Ви міжнародний сертифікат?
CIPDHRCISHRM-CPSHRM-SCPНе маю

 

3.200 грн. «Річне членство в Асоціації» 

Приєднайтесь до найбільшої спільноти професіоналів HR в Україні

В умовах глобалізації та мінливості бізнесу, важливими є наша гнучкість, здатність змінюватися та адаптуватися до нових умов, які диктує нам ринок. Сьогодні HR-спеціалістам недостатньо просто “добре робити свою роботу”, а потрібно постійно вдосконалюватись, “тримати руку на пульсі” та навчатися міжнародним практикам.

У разі виникнення додаткових запитань, будь ласка, звертайтеся до нас за телефоном (044) 355-57-32